UEFA kontrollon 10 futbollistë të Barcelonës
Futbollistët e Barcelonës pas golit
Një kontroll i "pazakonte" i UEFA-as kundrejt 10 lojtareve te Barcelones! Sherbimi mjeksor i UEFA-as eshte paraqitur sot ne qytetin e Deportivos per te bere nje kontroll antidoping kundrejt 10 lojtareve te Barcelones. Behet fjale per futbollistet Messi, Afellay, Xavi, Villa, Jeffren, Piqué, Pinto, Iniesta, Valdés, dhe Mascherano.

Eshte hera e dyte brenda dy viteve qe "Vampiret" e Organizates me te larte te futbollit europian kryejne kontrolle te tilla kundrejt skuadres se Barcelones.

Vitin e kaluar u bene kontrolle antidoping per 3 lojtare te Barcelones. /albeu.com/
Shtuar më 17/03/2011, ora 19:01
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori