UEFA: Kuqezinjtë mërziten se janë një pikë larg Spanjës
Pas përfundimit të fazës së dytë të Eliminatoret e Botërorit, faqja e UEFA-s ka përmendur edhe kuqezinjtë në artikullin e përjavshëm: “Çfarë mësuam nga ...”.

Shqipëria ka 2 fitore në 3 ndeshje në Grupin G, dhe në qoftë se ata ndihen të zhgënjyer sepse janë vetëm 1 pikë pas Spanjës dhe Italisë, kjo tregon se sa lart janë ngjitur”, shkruan ndër të tjera “UEFA.com”
Shtuar më 13/10/2016, ora 10:29
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori