UEFA publikon gjashtë golat e fazës së grupeve të Champions, këtu mund të votoni
Me të përfunduar faza e grupeve e Ligës së Kampionëve për sezonin 2020-21, UEFA-ja ka publikuar gjashtë golat e nominuar për më të mirin.

Modriq (vs Shakhtar(, Kimmich (vs Lokomotiva), Suleymanov (vs Sevilla), Bruno Fernandes (vs Basaksehir), Griezmann (vs Barcelona) dhe Neymar (vs Basaksehir), janë golat e nominuar.


Në linkun më poshtë mund të votoni për golin më të mirë të fazës së grupeve.

uefa.com/?utm_campaign=ucl-gott-rtp&utm_content=story_video&utm_medium=social&utm_source=facebook"> Lexo KETU
Shtuar më 17/12/2020, ora 11:24
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori