UEFA test antidoping 10 futbollistëve të Barçës
Barcelona
UEFA ka kryer sot testet e antidopingut për 10 lojtarë të Barcelonës menjëherë pas seancës stëvitore.

Lojtarët e kontrolluar janë, Javier Mascherano, Víctor Valdes, Cesc Fabregas, Alexis Sanchez, Thiago Alcantara, Marc Bartra, Sergio Busquets, Pedro Rodriguez, Jordi Alba dhe Alex Song.

Kontrolli antidoping është realizuar vetëm 5 ditë largë ndeshjes me Milanin në Champions League. /albeu.com/
Shtuar më 16/02/2013, ora 18:32
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori