Uellsi ka shpresë nga rikthimi i Bale, por sërish nuk janë të qetë
Pëlqej
Nëse Uellsi dëshiron të arrijë në Kupën e Botës 2018 të Rusi, Gareth Bale do të duhet të jetë në formë të lartë në javën e ardhshme.

Duke humbur ndeshjet me Republikën e Irlandës dhe Serbisë, ylli i Real Madridit do të kthehet për ndeshjet me Austrinë dhe Moldavinë. Ndeshja e parë e është vendimtare për shpresat e Uellsit, pasi dy kombëtaretdo të duhet ta diskutojnë me njëra-tjetër botërorin.Humbja do ta bënte kaulifikimin e tyre pothuajse të pamundur, përcjell Albeu.com

Duke marrë tri pikë të shtunën do t'i jepte Uells një dozë të madhe shprese, shpresë e cila vjen duke u shuar kur kujtojmë dhe formën e dobët të Bales. /albeu.com/
Shtuar më 02/09/2017, ora 09:29
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori