Ujkani bashkohet me kombëtaren shqiptare
Albeu.com
Portieri 20-vjeçar i Palermos dhe i shpresave të Shqipërisë, do të zëvendësojë portierin tjetër të kombëtares, Ilion Likën, i cili ka probleme me muskujt e barkut.Portieri kosovar i cili aktivizohet tek Pelermo në kampionatin italian, Samir Ujkani, është bashkuar me Kombëtaren A.
Portieri 20-vjeçar i Palermos dhe i shpresave të Shqipërisë, do të zëvendësojë portierin tjetër të kombëtares, Ilion Likën, i cili ka probleme me muskujt e barkut.

Tashmë, treshja e portierëve të ftuar për ndeshjet kundër Hungarisë e Portugalisë është Arjan Beqaj (Anorthosis, Qipro), Isli Hidi (Alki Larnaka, Qipro) e Samir Ujkani (Palermo, Itali).
Shtuar më 06/10/2008, ora 23:10
Tage: arkiv
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori