Ulërima e CR7-ës pushton rrjetet sociale (FOTO LAJM)

Ulërima që lëshoi Cristiano Ronaldo dje në Zyrih teksa fitoi çmimin "Topi i Artë 2014" po bën xhiron e botës në internet. Tifozë të shumtë kanë nxituar të publikojnë në rrjetet sociale fotomontazheshumta humoristike.

Askush nuk e priste një veprim të tillë ndaj dhe jehona ka qënë më e madhe.

Pas nuk kanë mbegtur as tifozët shqiptarë. /albeu.com/
Shtuar më 13/01/2015, ora 11:52
Alfred Haxhiaj
e Mërkurë 14 Janar 2015, Ora 16:05
Ky ishte nje gomarllek. Pavaresisht talentit si futbollist, CR7 si njeri, po te pranojme idene darviniane mbi prejardhjen tone nga majmuni, eshte ne fazen e gorilles. Nje ulerime e tille idiote i ul goxha pike anes se tij njerezore.
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori