Ulërima e të shara, ja festa e Conte dhe Vuçiniç (VIDEO)

Mirko Vuçiniç ishte njeriu që i dha fitoren dje Juventusit përballë Pescaras (2-1) me dopietën e tij, njëherë nga pika e bardhë e 11-metërshit dhe një herë me një të djathtë të bukur, rezultat ky që përveç një hapi tjetër drejt titullit kampion ngre moralin e juventinëve për çerekfinalen e dytë të Champions League përballë Bayern Munchen.

Por ai që e ka përjetuar në mënyrën më të veçantë këtë fitore ka qënë trajneri Antonio Conte, i cili si pas golit të parë ashtu edhe në fund të ndeshjes gjeti një mënyrë shumë të veçantë për të festuar duke i drejtuar disa të "shara" sulmuesit malazez. /albeu.com/
Shtuar më 07/04/2013, ora 10:02
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori