Unai Emery drejt shkarkimit, ja 3 emrat që pritet ta zëvendësojnë (FOTO)

Roberto Mancini
Pëlqej
Unai Emery nuk e ka të gjatë në krye të skuadrës së PSG-së. Spanjolli i ardhur me bujë te kampionët e Francës, tashmë është në prag të shkarkimit. Madje mediat franceze shkojnë më tej duke gjetur edhe zëvenduesit e tij.

Tre janë emrat e trajnerë në garë për të marrë pankinën e PSG pas Emerit.

Roberto Mancini, Fabio Kapelo dhe Luis Van Gal përflitet se janë kontaktuar nga Sheiku Al Khelaifi për të marrë drejtimin e parisienëve.
Shtuar më 20/12/2016, ora 09:17
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori