"Unë jam mësuar me këto lëndime dhe do të kthehem së shpejti"
Eden Hazard pësoi një lëndim ditën e djeshme kundër Tottenham, dhe vetë ai ka thënë se nuk është diçka serioze.

"Lëndimi im nuk është diçka serioze", tha Hazard për BeIN Sport.

"Unë mendoj se vetëm përdrodha kyçin e këmbës, por është si çdo lojë, është e njëjtë.

"Unë jam mësuar me të dhe do të kthehem së shpejti", deklaroi Hazard.
Shtuar më 25/11/2018, ora 17:15
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori