Nuk i shkojnë studentët, Rama i ulëret rektorëve dhe dekanëve
Uniforma më elegante në botë: në fushë me smoking (VIDEO)
Pëlqej
Culutral Leonesa, skuadra e qytetit Leon që militon në Segunda B (divizioni i tretë spanjoll), është bërë skuadraelegante në botë. Futbollistët kanë zbritur në fushë me një uniformë që i ngjan një "smoking"-u dhe me një papion në pjesën e qafës. Uniforma interesante, e quajtur "Tuxedo", për momentin është përdorur në një ndeshje bamirësie.


Një pjesë e të ardhurave nga shitja e uniformës do të shkojnë për familjet e minatorëve të zonës.

Smokingu i portierit ndryshonte nga të tjerët, ai ishte i bardhë. /albeu.com/
Shtuar më 01/08/2014, ora 14:55
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori