Union Berlin ngushton rezultatin përballë Bayern Munchen (VIDEO)
Wshtë ngushtuar rezultati mes Bayernit dhe Union Berlinit. Pas anullimit të golit të tretë për bavarezët miqtë arritën të fitonin një penallti e cila u kthye në gol nga Polter në minutën e 86'.

Pak minuta të mbetura priten të jenë të vështitra vendasit pasi Union Berlin do të kërkojë golin e barazimit. /albeu.com/
Shtuar më 26/10/2019, ora 17:17
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori