United, 150 milionë sterlina për 3 emra (FOTO LAJM)

Mats Hummels - Borussia Dortmund
Manchester United është i gatshëm që gjatë merkatos së verës të shpenzojë rreth 150 milionë sterlina me qëllim afrimin e tre lojtarëve, shkruan "Mirror".

Ditën e sotme, drejtuesit e "Djajve të Kuq" do të kenë një takim me teknikun Louis Van Gaal dhe Shefin Ekzekutiv Ed Woodward ku do të flitet për afrime dhe largimet e mundshme në fund të këtij sezoni.


Emrat më të përfolur lidhen me fazën mbojtëse të ekipit aty ka patur edhe më shumë probleme dhe për momentin janë Mats Hummels i Borussia Dortmund, Kevin Strootman i Romës dhe talenti i Southampton Nathaniel Clyne. /albeu.com/
Shtuar më 16/01/2015, ora 11:03
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori