United, 30 milionë paund për Benzema
Benzema
Sipas asaj që raporton tabloidi britanik "The Sun", Manchester United ka gati ofertën për të bindur Real Madrid që të shesë sulmuesin francez Karim Benzema. "Djajtë e Kuq" kanë gati 30 milionë sterlina për kartonin e bomberit të "Los Blancos".

Wayne Rooney duket larg Manchester United dhe të gjithë e konsiderojnë Karim Benzema sulmuesin ideal për ta zëvëndësuar te kampionët e Anglisë. /albeu.com/
Shtuar më 12/05/2013, ora 11:47
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori