United 40 milionë euro për yllin e Romës
Manchester United është vendosur në gjurmët e Kevin Strootman. Mediat holandeze raportojnë se “Djajtë e Kuq” po ndjekin me vëmendje mesfushorin e Romës, pasi e konsiderojnë partnerin ideal në fushë për Paul Pogba.

Për ta sjellë në “Old Trafford” 27-vjeçarin, klubi anglez është gati t’i paguajë verdhekuqve 40 milionë Euro në merkatone verës dhe po sipas mediave në Holandë, bisedimet mes palëve janë në fazë të avancuar.

Shtuar më 12/03/2017, ora 14:57
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori