United bën gati 110 milion euro për yllin e Serie A
Sipas gazetës “Olé”, Mourinho edhe pas shumë zërash që e largojnë nga United, ai nuk ka hequr dorë nga përforcimi i skuadrës.

Kësaj here sipas po të njëjtit burim thuhet se Mourinho po bënë gati një ofertë prej 110 milion eurosh për të marrë shërbimet e yllit të Interit, Mauro Icardi.

25-vjeçari shënoi 29 gola në 34 ndeshje të Seria A, sezonin e kaluar dhe po shihet si objektivi kryesorë për sulmin e Manchester United./albeu.com/

Shtuar më 14/09/2018, ora 15:49
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori