Benatia te United, Roma e përgënjeshtron
Pëlqej
Lajm i bujshëm vjen nga Anglia: Mehdi Benatia është vetëm një hap larg Manchester United, raporton Sky Sports Uk. Tratativa për kalimin te "Djajtë e Kuq" të mbrojtësit të Romës kaa nisur shumë herët dhe sipas të njëjtit burim marokeni ka fluturuar drejt Manchesterit për të firmosur kontratën me klubin e ri.

Por nga ana tjetër, klubi i Romës ka përgënjeshtruar lajmin e medias britanike.

Të presim zhvillimet e orëve në vazhdim.../albeu.com/
Shtuar më 17/08/2014, ora 11:11
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori