United-City, formacionet e mundshme (FOTO LAJM)

MANCHESTER UNITED (4-1-4-1)
Java e 32 e Premier League dhuron një prej klasikeve më të bukura të futbollit britanik. Në orën 17:00, në "Old Trafford", luhet derbi i Manchesterit mes United dhe City-t.

Duke parë edhe rënditjen aktuale, Manchester United me 62 pikë dhe City me 1 pikë më pak e bëjnë sfidën e sotme akoma më të bukur dhe emocionuese. /albeu.com/
Shtuar më 12/04/2015, ora 12:15
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori