United dhe Barcelona gati për një shkëmbim të madh
Vera pritet të jetë e nxehtë në aksin Manchester-Barcelona. Nuk bëhet fjalë vetëm për Samuel Umtitin, lojtar i kërkuar nga të dyja ekipet e Manchesterit, por për një shkëmbim të bujshëm që po mendojnë të kryejnë drejtuesit e Barcelonës dhe ata të Manchester United

"Djajtë e Kuq" të Solskjaerit kanë qenë gjithnjë të dashuruar me brazilianin Felipe Coutinho dhe për ta sjellë atë në "Old Trafford" janë gati të bëjnë një sakrificë të madhe, sakrificë që nga ana tjetër do të kënaqte pa masë Barcelonën. Në kahun tjetër të lëvizjes pritet të shkojë Marcos Rashford. /albeu.com/


Shtuar më 27/03/2019, ora 18:24
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori