United është kërcënimi kryesor i Barças
Messi
Sulmuesi i Barcelonës Lionel Messi ka deklaruar se skuadra e Manchester United është rivali kryesorë në përballjen e Ligës së Kampioneve duke e nënvlerësuar përsëri Real Madridin.

"Manchester United është një ekip shumë i fortë e sidomos tani kur po shfaqen fenomenal dhe po tregojnë lojë perfekte".

"Ata nuk janë si ne sepse bëhen më të fort çdo sezon dhe ata janë të uritur për suksese dhe kjo e bën skuadrën e tyre mjaft të fortë"

"Pra,unë i shoh ata rivalët tonë kryesorë për mbrojtëjen e titullit në Ligën e Kampioneve",tha Messi për Marca. /albeu.com/
Shtuar më 14/08/2011, ora 11:32
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori