United fiton garën me City-n për brazilianin Fred
Manchester United është pranë transferimit të mesfushorit brazilian, Fred për të cilin interesohej edhe Machester City.

Mediat britanike kanë bërë të ditur se mesfushori i Shakhtar Donetsk, Fred pritet t’u nënshtrohet testeve mjekësore tek skuadra e Manchester United.

"Daily Mail" raporton se Fred, ndodhet në Angli për ndeshjen miqësore të Brazilit me Kroacinë dhe pritet që ta kompletojë trasnferimin e tij në Old Trafford para nisjes të Rusia 2018. /albeu.com/
Shtuar më 02/06/2018, ora 12:23
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori