United i çmendur pas Kroosit
Pëlqej
Sipas Independent, Djajtë e Kuq tashmë kanë nisur një ofertë të re drejt Los Balncos për Kroos, e cila vështirë se do të refuzohet.

Me shitjen e tij Dani Ceballos, Matteo Kovacic dhe Marcos Llorente do të kishin më shumë hapsirë për të treguar vetën, gjë që klubi madrilen është gati t’ua ofrojë si mundësi.

Kroos shikohet si lojtar ideal për të përmirësuar Paul Pogban në Old Trafford. Vlera e kartonit të 28-vjeçarit është rreth 70 milionë euro./albeu.com/
Shtuar më 20/02/2018, ora 11:29
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori