United i hap derën e largimit Martialit, 2 gjigantët italian gati për ta transferuar
Manchester United është i gatshëm ta largojë Martialin nëse vjen oferta e duhur.

Dy gjigantët italian, Roma dhe Juventus kanë shprehur interesim për transferimin e lojtarit. United mund të pranojë shitjen e tij vetëm nëse vije një ofertë mbi 50 milionë euro.

Gjithsesi edhe pse nuk ka luajtur shumë, Martial ka arritur të shënoj 11 gola me Unitedin duke dhuruar edhe 12 asistime./albeu.com/
Shtuar më 25/03/2018, ora 13:56
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori