United i hap derën kalimit të Martialit tek Juventus
Manchester United do të sakrifikojë Anthony Martialin për të arritur tek Gareth Bale nga Real Madridi.

Sipas The Mirror, Jose Mourinhos i ka humbur durimi me 22-vjeçarin dhe është i gatshëm ta lërë ti bashkohet Juventusit. Juventus ka gati 60 milionë por djajt dëshirojnë 80 për të.

Kjo pasi do tu duhen diku tek 130 milionë për shërbimet e Bale. /albeu.com/
Shtuar më 01/04/2018, ora 10:30
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori