United i jep të dy, Martialin dhe Darmianin për brazilianin e Juves
Një mardhënie e mirë mund të nisë në merkaton e verës midis dy klubeve United dhe Juventus.

Dy gjigantët janë duke negociuar disa shkëmbime të mundhsme në merkaton e verës, ku bëhet fjalë për mbrojtësi i majtë brazilian, Alex Sandro për të cilin Djajtë e Kuq kanë vendosur të sakrifikojnë dy futbollistë. Ata janë Matteo Darmian dhe Anthony Martial.

27-vjeçari Alex Sandrodikur u tentuanga Chelseat dhe Manchester Cityt por Juventus refuzoi ofertat e tyre. Matteo Darmian më parë e ka paralajmëruar rikthimin në Serie A. /albeu.com/
Shtuar më 08/04/2018, ora 12:20
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori