United i papërmbajtshëm: Pogba dhe Strootman
Louis Van Gaal duhet të rikthejë Manchester Unitedin në majë të Anglisë dhe Europës. Sipas "Daily Express", për ta bërë diçka të tillë tekniku holandez do të ketë në dorë 250 milionë euro për ti shpenzuar gjatë merkatos së verës.

Mesfusha duket se do të jetë reparti që pritet të ketë më shumë ndryshime. I pari në listën e "Djajve të Kuq" është Paul Pogba. Për ta rikthyer në "Old Trafford", tekniku i ri ka gati plot 74 milionë euro për ti ofruar klubit të Juventusit.

Emri tjetër që përflitet është ai i holandezit të Romës Kevin Strootman. /albeu.com/
Shtuar më 08/06/2014, ora 14:58
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori