United i pari ekip që prezanton një ofertë zyrtare për talentin e Benficas
Manchester United, City dhe Barcelona janë në një garë të hapur për mbrojtësin e krahut të djathtë të Benficas, Nélson Semedo.

Sipas A bola, Manchester United ka bërë një ofertë zyrtare prej 30 milionë paund për të riun e Benficas. Barcelonës i qan shpirti për të, pasi sipas Valverdes i riu do ishte zëvendësuesi ideal i Alvesit

Chelseaështë një zë si në çdo emer tjetër për të cilin interesohen, pasi londinezët po bëjnë një nga merkatot më të deshruara. / albeu.com /
Shtuar më 20/06/2017, ora 22:10
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori