United: Kërkon me doemos Stekelenburg
United po mendon për Stekelenburg pasi portieri i tyre aktual Van Der Saar do të tërhiqet nga futbolli pas dy ndeshjeve të fundit të cilat do të luajë përkatësisht në Premier Ligë dhe në finalen e Ligës së Kampioneve.

Me largimin e tij Manchester United kërkon zëvendësuesin e tij i cili mendohet të jetë Stekelenburg pasi Manuel Neuer sipas zërave më të fundit nuk do të largohet drejt anglisë. /albeu.com/
Shtuar më 15/05/2011, ora 11:47
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori