United-Liverpool, formacionet e mundshme (FOTO LAJM)

MANCHESTER UNITED
Manchester United dhe Liverpool do të provojnë forcat në finalen e "International Champions Cup", në Miami, në një ndeshje që pritet ti kalojë përmasat e një miqësoreje.

"Djajtë e Kuq" dhe "The Reds" do të jenë rivalë për titull edhe sezonin e ardhshëm të Premier League ndaj dhe takimi i sotëm do të jetë një provë e mirë.

Louis Van Gaal pritet të hedhë në fushë një ekip me skemën e tij të preferuar 3-5-2, ndërsa Brendan Rodgers i beson sulmin Daniel Sturridge.

Manchester United-Liverpool luhet në ora 02:00 të mëngjesit të nesërm. /albeu.com/
Shtuar më 04/08/2014, ora 15:49
samiuku
e Hënë 4 Gusht 2014, Ora 21:29
Pershendetje jeni faqe serioze dhe kjo mua me pelqen shume
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori