United, me e mira e Evropes
Albeu.com
Manchester United është rradhitur në vendin e parë, para Barcelonës dhe Real Madridit, si ekipi më i fuqishëm i sezonit në Evropë. Rradhitja është bërë duke llogaritur të gjitha ndeshjet e këtij sezoni. Ja lista ...
Lista e ekipeve më të fuqishme të sezonit në Evropë:

1. Manchester United
2. Barcelona
3. Real Madrid
4. Inter
5. Bordeaux
6. Benfica
7. Chelsea
8. Porto
9. PSV Eindhoven
10. Bayern Munich
Shtuar më 05/05/2010, ora 22:34
Tage: arkiv
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori