United me të gjitha forcat kundër "Ujqërve"
Manchester United do të përballet sot me skuadrën e Wolves, për të tentuar fitoren e katërt dhe të dytën radhazi në Premier League.

Gjthësesi përballë kanë një skuadër shumë të fortë që këtë sezon ka pastur sukse ku numëron dy fitore dy barazime dhe vetëm një humbje.

Jose Mourinho ka kërkuar nga lojtarët e tij vazhdimësi të rezultateve fituese dhe kjo është një provë tjetër për trajnerin portugez pas polemikave mbi një shkarkim të mundshëm të tij.

Ndërkohë janë publikuar edhe formacionet zyrtare të dy skuadrave në fjalë:

Man Utd: De Gea, Valencia, Lindelof, Smalling, Shaë, Fellaini, Fred, Pogba, Lingard, Lukaku, Alexis

Wolves: Patricio, Bennett, Coady, Boly, Otto, Doherty, Moutinho, Neves, Diogo, Costa, Raul./albeu.com/
Shtuar më 22/09/2018, ora 15:11
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori