United në kërkim të fitores së dytë në Premier League përballë Wolves: Formacionet zyrtare

Pas superparaqitjes kundër Chelsea, Manchester United sot do të luajë kundër Wolverhampton Wandereres si mysafirë

Ky është një test i vështirë për Manchester pasi që dihet se Wolves vitin e kaluar ishte njëra prej skuadrave më të mira në Angli, madje ata arritën që të kualifikohen për në Europa Ligë.

Kurse sonte United ia ka besuar sulmin Martialit dhe Rashfordit ndërkaq kanë startuar edhe blerjet e reja të këtij ekipi si Maguire dhe Wan Bissaka.
Shtuar më 19/08/2019, ora 20:25
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori