United, ofertë faranoike për Di Maria-n
Pëlqej
Manchester United kërkon ti dhurojë një tjetër yll menaxherit Louis Van Gaal dhe bëhet gati për goditjen e madhe të rradhës. "Sipas "Daily Express", "Djajtë e Kuq", i janë rikthyer interesimit për Angel Di Maria.

United janë të gatshëm ti ofrojnë Real Madridit 70 milionë euro për kartonin e argjentinasit, i cili duket se po përjeton ditët e fundit si futbollist i "Los Blancos"-ve.

Priten zhvillime të reja në orët dhe ditët në vazhdim. /albeu.com/
Shtuar më 09/08/2014, ora 13:48
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori