United përmbys Southampton (VIDEO)

Manchester United arrin të përmbysë rezultatin brenda 5 minutave, shkruan Albeu.com

Kurrsesi united nuk mund të pajtohej me rezultatin e pjesës së parë dhe menjëherë ka rritur marshin pjesën e dytë duke shënuar 2 gola mjaft të shpejtë fillimisht me Periera në min e 53’ dhe më pas ka realizuar qendërsulmuesi Lukaku në min 59’.

Tashmë është dukë u luajtur mine 64’. /albeu.com/
Shtuar më 02/03/2019, ora 17:23
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori