United pranon ta japë De Gean tek Reali me një kusht
Pëlqej
Pas shumë përkjejesh Manchester United i ka dhënë miratimin kalimit të David De Gea tek Reali i Madridit.

Djajt e kuq i kanë thënë Realit se mund ta marrin spanjollin por me një kusht që ata ta këmbejnë me Tonni Kroos. Real Madrid nuk i është përgjigjur akoma këti propozimi por Marca e shikon si një shaka nga ana e United, përcjell Albeu.com.

United kështu shpalos dëshirën për të pasur Krosin, lojtarë i preferuar dhe nga Juventus. /albeu.com/
Shtuar më 16/07/2017, ora 15:04
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori