United-PSG, duel për Di Maria-n
Nxënësi i Jose Mourinhos, talenti argjentinas i Real Madrid Angel Di Maria mund të largohet nga "Los Blancos" së bashku me teknikun portugez për të vijuar aventurën në Premier League ose Ligue I.

Sipas tabloidit britanik "Daily Express", për ish lojtarin e Benfikës interesohen Manchester United dhe Paris Saint Germain, të cilët pritet të ofrojnë një maksi-ofertë për argjentinasin por që ende nuk është bërë publike shuma.

Priten zhvillime të reja në javët në vijim.../albeu.com/
Shtuar më 09/04/2013, ora 13:31
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori