United, rikthimi i CR7-ës kuotohet me 1,73
Tifozët e Manchester United e duan Cristiano Ronaldon sërish në skuadër dhe për këtë arsye kanë marrë me qera një avion për të shpalosur në "El Madrigal", gjatë ndeshjes Villarreal-Real Madrid, parrullën "Ronaldo, kthehu në shtëpi". Por edhe klubi nga "Old Trafford" ka nisur kontaktet me stafin e portugezit për të bërë të mundshëm rikthimin e tij

Një mundësi që nuk është mohuar kurrë nga CR7, që disa herë ka shprehur dashurinë e tij për Manchester United.

Kjo ka bërë që kthimi ose jo i Ronaldos të kuotoohet edhe nga bastvënësit: rikthimi te Manchester United kuotohet me koeficientin 1.70, ndërsa rikthimi te Sporting Lisbona 4.00. /albeu.com/


Shtuar më 26/09/2014, ora 17:17
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori