United, tifozët duan fanellë "legjendash" për Januzajn
Pëlqej
Edhe pse me shumë mundësi sezonin e ri futbollistik Adnan Januzaj do të veshë fanellën me numër 11, tifozët e Manchester United duan një tjetër fanellë për yllin me origjinë kosovare.

Tifozët e "Djajve të Kuq" dëshirojnë që 19-vjeçari të mbajë fanellën me numër 7.

Historikisht, kjo fanellë është veshur nga disa prej futbollistëve më të rëndësishëm që kanë luajtur në "Old Trafford" si: Eric Cantona, David Beckham dhe Cristiano Ronaldo. /albeu.com/
Shtuar më 06/08/2014, ora 14:10
artani
e Mërkurë 6 Gusht 2014, Ora 18:44
Gerorge Best gjithashtu sjam shume i sigurt
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori