Unitedi i “vë syrin” mbrojtësit të PSG-së
Manchester Unitedi këtë edicion më së shumti probleme ka pasur me mbrojtjen, pasi Jose Mourinho nuk ka më besim te disa futbollistë.

Njëri prej tyre është mbrojtësi italian i krahut të djathtë, Matteo Darmian, i cili pritet të largohet gjatë janarit.
Infosport+ shkruan se, Unitedi ka hyrë në garë për mbrojtësin e PSG’së, Serge Aurier, i cili nuk është i lumtur në Paris.

Përveç Unitedit, për Aurier po interesohen edhe Manchester City, Napoli dhe Atletico Madrid. /Albeu.com/
Shtuar më 16/11/2016, ora 22:18
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori