Unitedi në çerekfinale të Europa League (VIDEO)
Pas barazimit 1:1 në ndeshjen e parë në Rusi, Manchester United ka dominuar në “Old Trafford”, pavarësisht se u shënua vetëm një gol.

Djajtë e Kuq fituan 1:0 në “Old Trafford” duke u kualifikuar kështu në çerekfinale të Europa League.

Golin e vetëm dhe të fitores në këtë ndeshje e shënoi mesfushori spanjoll Juan Mata në minutën e 70’të. /Albeu.com/
Shtuar më 16/03/2017, ora 23:03
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori