Urdhëra? Jo edhe në Abu Dhabi
Red Bull këmbëngul. Asnjë urdhër nga skuadra edhe në garën e fundit në Abu Dhabi. Edhe në këtë garë Ëebber dhe Vettel duhet të “zihen” për fitoren. “ Të ndërhysh midis pilotëve nuk ka qënë asnjëherë hipotezë për ne. Më mirë të humbasim në mënyrë korrekte”, ka thënë pronari I skuadrës austriake, Dietrich Mateschitz. Më pas ai sulmon skuadrën e Maranellos. Bota ka dënuar Ferrarin për atë gjest në Hockenheim, ne jemi quajtur idiotë që vazhdojmë të mos sillemi si ata”, ka përfunduar Mateschitz.(albeu.com)
Shtuar më 10/11/2010, ora 15:15
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori