Urimet e yjeve të sportit për 2015-ën (FOTO LAJM)

Gareth Bale
Yjet e sportit e kanë festuar dhe ururar Vitin e Ri 2015 në vende dhe mënyra të ndryshme. Gareth Bale dhe bashkëshortja e tij Emma Rhys-Jones u shfaqën shumë shik para fansave me një fotografi ku mbizotërojnë ngjyrat e ndezura.

Luis Suarez kishte vendosur të mbante një maskë dhe të publikonte në Twitter një foto përkrah bashkëshortes së tij Sofia Balbi.

Por përveç sportistëve që e kaluan natën e ndërrimit të viteve mes njerëzve të afërt, ka patur edhe nga ata që duhet të ishin në krye të detyrës (futbollistët e Premier League) pasi futbolli anglez zbriti në fushë që më datë 1 janar. /albeu.com/
Shtuar më 02/01/2015, ora 09:39
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori