Krimet e Rënda lënë në burg pa afat Klement Balilin
Uruguaji më në fund kalon në avantazh ndaj Egjiptit (VIDEO)

Pëlqej
Uruguaji ka gjetur më në fund golin e avantazhit ndaj Egjiptit në "Yekaterinburg Stadium".

Ai që ka shënuar është mbrojtësi Jose Maria Gimenezrealizoi në minutën e 90'-të.

Ndeshja po zhvillohet dhe janë minutat e fundit të sfidës. /albeu.com/
Shtuar më 15/06/2018, ora 15:51
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori