Vajza 18 vjeçare dërgon në gjyq Samuel Eto, pretendon se e ka baba
Ish-lojtari i Interit dhe Barcelonës, Samuel Eto, duhet të rikthehet në Spanjë gjatë këtyre ditëve, por jo për arsye futbolli.

Lajmin e bën të ditur "El Pais", që në artikullin e djeshëm thotë se kamerunasi akuzohet për mohimin e atësisë së një vajze 18-vjeçare, e cila quhet Erika.

Ajo këmbëngul se është e bija e ish-lojtaritBarcelonës dhe pas saj qëndron e ëma Adileusa do Rosario. Erika ka lindur në vitin 1999 në Alarkon dhe Eto në atë kohë luante me Espanjolin i huazuar nga Reali. Ai e mohon diçka të tillë.
Shtuar më 23/04/2019, ora 20:29
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori