Valdes, fjalët e para pas operacionit (VIDEO)
Operacioni i Victor Valdes në Gjermani kaloi me sukses dhe këtë e tregon vetë portieri i Barcelonës nëpërmjet një videoje të publikuar në kanalin e tij në YouTube.

"Operacioni doli shumë mirë dhe po pres për tu kthyer në shtëpi", shprehet portieri katalanas.

Valdes u operuaAugsburg nga një prej traumatologëve më të mirë në Europë, Ulrich Boenisch dhe pritet të rikthehet në fushat e lojës në muajin nëntor. /albeu.com/
Shtuar më 01/04/2014, ora 15:29
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori