Valdes njofton pensionimin nga futbolli
Ish-portieri i Barcelonës, Victor Valdes ka konfirmuar lajmin se në karriera e tij si portier ka marrë fund.

"Faleminderit për gjithçka", shkroi ai në Instagram.

Spanjolli pati një karrierë të suksesshme me Barcelonën ku arriti të fitojë gjithçka. Ai madje ishte i grumbulluar dhe nga Kombëtarja spanjolle në sukseset e një pas njëshme. /albeu.com/
Shtuar më 03/01/2018, ora 18:25
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori