Valdez-Messi dhe Barcelona e rekordeve
Në mbrëmjen që e pa Messin të kalonte 200 golat me fanellën blaugrana edhe portieri katalanas, Victor Valdez ka vendosur një tjetër rekord.

Gardiani i Barcelonës ka superuar 824 minutat pa pësuar gol duke kaluar rekordin që më parë e mbante Miguel Reinasezonin 1972-1973, duke hyrë në "Librin e Artë" të Barcelonës.

Me sa duket, kampionët e Spanjës dhe Europës mbrohen dhe sulmojnë me "rekordmenë". /albeu.com/
Shtuar më 02/11/2011, ora 09:13
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori