E FUNDIT/ Sherr mes uniformave blu, shkarkohen 2 shefa të policisë rrugore
Valladolid kalon në avantazh përballë Realit (VIDEO)
Real Valladolid më në fund ka arritur të shënojë një gol të rregullt përballë Realit të Madridit.

Pas një penalltie të humbur dhe dy golave të anulluar nga VAR, Valladolid arriti të kalonte ne epërsi në minutën e 29’ me Tuhami.

Reali duket inekzistent deri në keto minuta në fushën e lojës teksa Valladolid rrezikon herë pas here. /albeu.com/

Shtuar më 10/03/2019, ora 21:23
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori