Vallejo do të jetë zyrtarisht pasuesi i Pepes, merr dhe numrin 3
Jesus Vallejo është prezantuar në Santiago Bernabeo. Spanjolli është zgjedhuri si pasuesi i Pepes dhe për këtë është ai lotari i rradhës që mbart numrin 3 pas 10 vitesh nga Pepe.

Ai u shpreh i emocionuar para prezantimit dhe tha që un nuk jam këtu për të dhënë atë që mundem por për tu bërë akoma më i madh se çjam. Lojtari njihet për aftësitë e tij fizike dhe goditjet me kokë. Ka një ngjashmëri perfekte me francezin Varane , përcjell Albeu.com.

Varane dhe Vallejo së shpejt do të bëjnë dyshen e qendrës së mbrojtjes tek Real Madrid pasi Ramos më 31 mars mbush 31-vjeç. /albeu.com/
Shtuar më 07/07/2017, ora 12:50
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori