Valon Berisha në radarin e klubit gjigant anglez
Sipas SPOX, klubi i famshëm anglez, Liverpool është vënë pas Berishas ku e ka përcjellë edhe nga afër.

Në ndeshjen ndaj Borussia Dortmund, ata ishin ën stadium dh tanimë kanë kontaktet me menaxherin e tij.

Salzburgu nuk i ka komentuar këto gjëra edhe pse është pyetur nga SPOX.

“Fokusi ynë është në ndeshjen ndaj Lazios dhe e kemi për qëllim mbrojtjen e titullit të Bundesligës dhe fitoren në Kupë. Kështu që nuk kemi kohë të merremi me thashethemeve për këtë transferim “, thuhet në deklaratë e klubit. /albeu.com/
Shtuar më 10/04/2018, ora 17:34
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori